Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przednia szyba-ślad po wycieraczce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przednia szyba-ślad po wycieraczce

    marcello, nie rób półśrodkami bo wydasz kasę i nie będzie efektu.

    Widziałem że chciałeś radio kupić ,odpuść chińszczyznę tylko kup dobre Alpine czy coś innego bez wyświetlaczy i efekt na pewno będzie 200 razy lepszy , cena mówi sama za siebie.


    Walnij dynamata na drzwi i ciesz się :wink:

  • #2
    Przednia szyba-ślad po wycieraczce

    Na szybie mam ślad po wycieraczce w jednym miejscu, takie jak by przytarcie,przetarcie jeśli tak to można określić.To troszkę męczy oczy bo akurat jest na wprost oczu. Czy istnieją jakieś środki żeby to w warunkach domowych spolerować?
    Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



    Komentarz


    • #3
      istnieją ale są skuteczne tylko wtedy gdy ryzy nie są bardzo głębokie a z tego co piszesz twoja rysa jest bardzo widoczna więc szanse jej zniknięcia sa prawie zerowe

      w hutach mają taki środek do polerowania ręcznego i mechanicznego. Ręcznie na pewno nie zejdzie a mechanicznie to troche strach o szybe ale to już musisz rozmawiać z jakimś zakładem najlepiej zajmujacym się montażem szyb

      ja jak miałem mała ryske to udało sie spolerować
      ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

      JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

      Komentarz


      • #4
        ja jak miałem mała ryske to udało sie spolerować
        a czy po tym zabiegu nie pojawiły sie zniekształcenia w polu widzenia :?:
        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          nico21, wiesz co nie ma żadnych śladów polerka była ręczna
          dlatego tez nie polecam bardzo polerki mechanicznej ponieważ może ona bardziej zaszkodzić niż pomóc ale na 100% pewny nie jestem.

          preparat dostałem od znajomego, który pracuje w hucie to był taki biały płyn i do tego waciki 3M
          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez nico21
            a czy po tym zabiegu nie pojawiły sie zniekształcenia w polu widzenia
            ja w poprzednim aucie miałem taka ryse od wycieraczek polerowaną mechanicznie w firmie zajmującej sie naprawą i wymiana szyb samochodowych - po polerowaniu mechanicznym widac było zniekształcenia ale tylko jeśli wiedziałeś gdzie tego szukać-dla mnie było to denerwujace bo akurat wiedziałem gdzie patrzeć))
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              Ja polerowalem cala przednia szybe mechanicznie pasta przyniesiona z zakladow
              telewizyjnych w Piasecznie,ktora sie poleruje kineskopy.
              Efekt byl super.
              pozdrawiam
              Tato,tato...czy to auto jest chore?
              Nie synku...to diesel PD.

              Honda...the power of dreams.
              Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

              Komentarz


              • #8
                Hej. Tak na oko to wydaję się,że ten ślad powinien zejść przy ręcznej polerce. A może znacie jakieś środki dostępne do kupna w sklepach? A może ktoś posiada coś w domu do odsprzedania?
                Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



                Komentarz


                • #9
                  można spróbować czymś co rozpuszcza szkło-np kawas fluorowodrowy ale UWAGA-silnie toksyczny
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    nazwa " kwas " mnie troszkę przeraża. Czy nie zrobi aby jeszcze większej smugi?
                    Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



                    Komentarz


                    • #11
                      piotrek_gdy, on nie chce wypalić dziury na druga stronę tylko zapolerowac ślad na szybie :diabelski_usmiech
                      O1 AGR <- Była
                      O2 '04 BKD "Praha"<- Jest
                      OI RS <- Jest

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez mecholl
                        Hej. Tak na oko to wydaję się,że ten ślad powinien zejść przy ręcznej polerce. A może znacie jakieś środki dostępne do kupna w sklepach? A może ktoś posiada coś w domu do odsprzedania?
                        Przyjedz we wtorek na spota do Warszawy,to ci dam proszek polerski do szkla.
                        pozdrawiam
                        Tato,tato...czy to auto jest chore?
                        Nie synku...to diesel PD.

                        Honda...the power of dreams.
                        Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

                        Komentarz


                        • #13
                          Z miłą chęcią bym wpadł ale obecnie przebywam w szwecji wiec będzie to troszkę kłopotliwe. Jeśli Ci to nie sprawi kłopotu to możesz wysłać pocztą na polski adres a tam odbierze mój kolega który niebawem przyjeżdza d szwecji. Oczywiście koszta związane z transakcja zwrócę. Jeśli to kłopot zrozumiem. Dzięki i pozdrawiam
                          Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez c0nn3ct
                            on nie chce wypalić dziury na druga stronę tylko zapolerowac ślad na szybie
                            kwas florowodorowy rozpuszcza szkło-uwierz mi o wypalaniu nie ma mowy :diabelski_usmiech
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz


                            • #15
                              jeśli zarysowanie jest w polu widzenia kierowcy
                              (w każdym zakładzie zajmującym sie wymianą szyb znajdziesz informację gdzie ten obszar sie znajduje)
                              szyba nadaje się tylko i wyłącznie do wymiany :idea:
                              NFPNorth-West
                              2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                              WARSZTAT www.dsize.pl
                              ->
                              CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                              spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                              Komentarz


                              • #16
                                Najpierw spróbuję pobawić się małą polerką a dopiero pózniej zobaczymy czy wymieniać czy nie. Miejmy nadzieję,że wystarczy polerka.

                                [ Dodano: Wto 13 Maj, 08 20:10 ]
                                gebek, Wielkie dzięki za dostarczenie środka do polerki. Pozdrawiam
                                Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X